Kinderbal tylko dla dzieci?

Kinderbal kojarzy się niemal wyłącznie z przyjęciem dla dzieci. Tymczasem coraz popularniejszy jest zwyczaj organizowania kinderbali dla dorosłych. Pomysł ten jest zwariowany i nietypowy, dlatego uczestnicy takiej imprezy muszą cechować się sporym dystansem do samego siebie. Dzięki takiej imprezie można się świetnie bawić, a także powspominać poszczególne momenty swojego dzieciństwa. W jaki sposób zorganizować kinderbal dla dorosłych?

Przede wszystkim trzeba zebrać odpowiednią liczbę chętnych uczestników. Następnym krokiem jest znalezienie miejsca. Dla większego komfortu uczestników taką imprezę najlepiej zorganizować w domu lub w większym garażu. Koniecznie trzeba będzie zadbać o odpowiedni wystrój. Ściany można okleić zdjęciami z dzieciństwa oraz charakterystycznymi bohaterami baśniowymi. Wystrój powinien być kolorowy i zabawny.

roleciarnia.com.pl Hotel Silvia Gold Gliwice organizacja imprez śląsk przyjęcia okolicznościowe

Na kinderbalu dla dorosłych obowiązuje nietypowy strój. Panie mogą założyć różowe spódniczki oraz kolorowe bluzeczki. Fryzury powinny być typowo dziecięce, np. włosy zaplecione w warkocze lub kucyki. Panowie mogą założyć spodnie z szelkami. Ci bardziej odważniejsi mogą ubrać jedynie pieluchy. Dodatkowym gadżetem będzie np. smoczek trzymany w ręce.

Oprawa muzyczna może składać się z dziecięcych przebojów, ale nie tylko. Kinderbal to doskonały sposób na zrelaksowanie się i zapomnienie o codziennych problemach. Warto zatem rozważyć możliwość zorganizowania tego typu imprezy, tym bardziej, że z pewnością będzie ona niezapomniana dla wszystkich uczestników.

gps.aktualne-mapy.com.pl