Impreza w hawajskim stylu

Lato to najlepszy czas na to, żeby zorganizować imprezę w stylu hawajskim. Specyficzny klimat tej imprezy spowoduje, że wszyscy zaproszeni goście poczują się wręcz niesamowicie. Może się wydawać, że w polskich warunkach zorganizowanie tego typu imprezy jest wręcz niemożliwe. Tymczasem wystarczy zastosować kilka, prostych trików, by móc poczuć się jak na Hawajach.

Na imprezie w stylu hawajskim nie może zabraknąć takich kolorów, jak niebieski czy żółty. Bardzo ważne będą też kwiaty. Nie muszą to być kwiaty cięte czy doniczkowe. Lepsze wrażenie zrobią kwiaty wycięte z bibuły, które następnie połączymy w długą girlandę. Naszyjniki z kwiatów można też rozdać pozostałym uczestnikom imprezy. Nieodłącznym elementem hawajskiego przyjęcia będą palmy. Możemy je zrobić samodzielnie z tektury. Nie muszą być dużych rozmiarów.

Kolejną kwestią jest hawajskie menu. Zapomnijmy o ciężkostrawnym mięsie. Lepszym rozwiązaniem będą owoce. Warto poszukać typowo egzotycznych owoców, takich jak np. ananasy. Z kolei podając drinki nie zapomnijmy dołożyć ozdobnych, papierowych parasolek. Znakomicie nawiązują one do stylu hawajskiego.

Imprezy w stylu hawajskim cieszą się dużą popularnością także i w klubach muzycznych. Niektóre z nich cyklicznie organizują spotkania miłośników tego stylu. Jeśli samodzielnie chcemy urządzić tego typu imprezę, a nie wiemy od czego zacząć, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnych firm. Motywy hawajskie są chętnie wykorzystywane podczas wieczorów kawalerskich czy panieńskich.

gps.aktualne-mapy.com.pl